Krzysztof Robert Król - Żyrardów
Krzysztof Robert Król
-
ADRES:
Szpital Imienia Zenona Tokarskiegoul. Bolesława Limanowskiego 30, 96-300 - ŻyrardówPrzychodnia Specjalistycznaul. Bolesława Limanowskiego 30,, 96-300 - Żyrardów -
TELEFON Krzysztof Robert Król - Żyrardów:
46 8553527 -
GODZINY OTWARCIA:
Brak informacji o godzinach otwarcia -
ATUTY:
Brak informacji o atutach -
ŚWIADCZENIA:
ortopedia i traumatologia
Jesteś właścicielem?
Twoja ocena:
1
JANINA,
2019-05-15 18:35:38
Cieszę się, że w ogóle dr Krzysztof Król (w szpitalu w Żyrardowie) odpowiedział mi dzień dobry. Tylu pacjentów, i opóźnienie i ciągła konieczność klikania w klawiaturę komputera bo, nie znam się na tym, ale pewnie jakieś obowiązki, przepisy zmuszają do wypełnienia obowiązkowych procedur klikania. Oceniam wizytę na 1 pkt. Pan doktor nie miał czasu na rozmowę z pacjentką (przez konieczność klikania). Płacę bardzo dużo na ubezpieczenie zdrowotne od bardzo wielu lat. Skorzystałam z usług NFZ może 4 lub 5 razy w moim życiu, a mam 57 lat. Zapracowałam sobie bardzo ciężko na moje schorzenia. Dziwię się dlaczego, my Polacy płacący takie składki na ZUS pozwalamy, abyśmy czekali pół roku/rok na podstawowe badania? Po wizycie popłakałam się i muszę szukać prywatnie lekarza. To jest moja opinia o tym lekarzu! Kto mi i innym odda ich ciężko zarobione pieniądze wywalone na NFZ, nie mając żadnej pomocy????!
Pomocna (0)
0
Janina,
2019-05-15 18:32:20
Cieszę się, że w ogóle dr Krzysztof Król (w szpitalu w Żyrardowie) odpowiedział mi dzień dobry. Tylu pacjentów, i opóźnienie i ciągła konieczność klikania w klawiaturę komputera bo, nie znam się na tym, ale pewnie jakieś obowiązki, przepisy zmuszają do wypełnienia procedur klikania. Oceniam wizytę na 1 pkt. Pan doktor nie miał czasu na rozmowę z pacjentką. Płacę bardzo dużo na ubezpieczenie zdrowotne od bardzo wielu lat. Skorzystałam z usług NFZ może 4 lub 5 razy w moim życiu, a mam 57 lat. Zapracowałam sobie bardzo ciężko na moje schorzenia. Dziwię się dlaczego, my Polacy płacący takie składki na ZUS pozwalamy, abyśmy czekali pół roku/rok na podstawowe badania? Po wizycie popłakałam się i muszę szukać prywatnie lekarza. To jest moja opinia o tym lekarzu! Kto mi i innym odda ich ciężko zarobione pieniądze wywalone na NFZ, nie mając żadnej pomocy????!
Pomocna (0)
0
Janina,
2019-05-15 18:29:37
Cieszę się, że w ogóle dr Krzysztof Król (w szpitalu w Żyrardowie) odpowiedział mi dzień dobry. Tylu pacjentów, i opóźnienie i ciągła konieczność klikania w klawiaturę komputera bo, nie znam się na tym, ale pewnie jakieś obowiązki, przepisy zmuszają do wypełnienia procedur klikania. Oceniam wizytę na 1 pkt. Płacę bardzo dużo na ubezpieczenie zdrowotne od bardzo wielu lat. Skorzystałam z usług NFZ może 4 lub 5 razy w moim życiu, a mam 57 lat. Zapracowałam sobie bardzo ciężko na moje schorzenia. Dziwię się dlaczego, my Polacy płacący takie składki na ZUS pozwalamy, abyśmy czekali pół roku/rok na podstawowe badania? Po wizycie popłakałam się i muszę szukać prywatnie lekarza. To jest moja opinia o tym lekarzu! Kto mi i innym odda ich ciężko zarobione pieniądze wywalone na NFZ, nie mając żadnej pomocy????!
Pomocna (0)